Okázale krásná v náušnicích s krystaly Swarovski

Elegantní náušnice SwarovskiNáušnice jsou dnes nezbytnou součástí ve výbavě každé moderní ženy. Tyto dva nenápadné kousky kovu dokáží s celkovým vzhledem udělat opravdovou parádu, a proto dnes už nenajdeme ženu, která by alespoň pár kousků nějakých náušnic nevlastnila. Náušnice mají velmi dlouhou historii, dokonce daleko delší než samotné krystaly Swarovski. Tradice nošení náušnic sahá až do roku 2 500 let před naším letopočtem, z této doby máme dokonce archeologické důkazy. Málokdo ví, že náušnice byly v minulosti především ozdobou mužů, ženy si je oblíbily až dlouho poté, protože dříve nepřipadalo v úvahu, aby si ženy propichovaly uši. Nošení náušnic u žen tedy odstartovaly takzvané klipsy, které stačí jen přicvaknout k uchu.

 

Noblesně krásná

Pokud chcete působit opravdu exkluzivně, vyzkoušejte náušnice s krystaly Swarovski. Náušnice nám dělají společnost dnes a denně, při jakékoli příležitosti. Jejich nošení se totiž dnes už neomezuje pouze na výjimečné události, ale jsou součástí našeho každodenního outfitu, který často vyzdvihnou na božskou úroveň. Některé ženy se dnes bez náušnic zkrátka necítí ve své kůži, skoro jako by si zapomněli vzít tričko nebo tuniku. Máme na výběr z nespočtu druhů, barev i materiálů a každá žena si zaručeně přijde na své.

 

Dlouhé náušnice SwarovskiVyberte si ty své

Oblíbené jsou decentní náušnice, jako jsou kamínky a pecky, ale pozornosti se těší i masivnější kousky. Stejně tak jako každého kousku našeho šatníku, i náušnic se týkají různé módní trendy a velkým hitem jsou aktuálně náušnice dlouhé, někdy až k ramenům. Visací náušnice dokáží totiž perfektně zeštíhlit obličej a působí naprosto luxusním dojmem. Jestliže si potrpíte na určitý druh zapínání, dnes už není problém sehnat náušnice zaklapávací, s puzetkou či šroubovací. Jaké kousky preferujete Vy?